Půjčte si 5m2 PVC dlažby Fortelock

Potřebujete poradit?

Nejste si jistí, jestli je podlaha Fortelock vhodná do vašich prostor? Půjčte si ji.

  • Vyberte si typ podlahy
  • Kontaktujte našeho obchodníka
  • Očekávejte příjezd nové podlahy
  • Vyzkoušejte novou podlahu ve vašich prostorech
  • Snadno se rozhodněte

Jak to funguje? Jednoduše.

Vyberte si podle svého vkusu a potřeby

Pro začátek si vyberte si typ podlahy, který si přejete na daném místě použít a zkontaktujte našeho obchodníka. Abyste si vyzkoušeli odolnost materiálu, pevnost zámkových spojů, nebo rovnou pojezd vysokozdvižných vozíků a zapůjčíme vám 20 – 25 kusů dlaždic. Záleží na typu dlažby.

Za zapůjčení dlažby Fortelock platit nebudete. Pokud si ji nevyzvednete u nás v Paskově, rádi vám ji pošleme kurýrem. Cenu dopravy pak budete hradit sami.

Položte, zkoušejte a testujte

Půjčení dlažby je maximálně na 1 měsíc. Snadno si tak rovnou odzkoušíte technické parametry a vlastnosti podlahy, zhodnotíte vzhled a vytvoříte si vlastní názor. V případě spokojenosti už jen dokoupíte další metry podlahoviny.

Během této doby budete v přímém kontaktu s naším obchodníkem, můžete se tak na něj kdykoliv obracet, pokud budete něco potřebovat doobjednat, dovysvětlit, či podlahu vrátit.

Máte odzkoušeno?

Paráda, v případě, že se rozhodnete doobjednat zbylé metry podlahy, obraťte se na našeho obchodníka. Cenu za půjčené dlaždice vám zahrneme do konečné ceny objednané podlahy.

Jakmile zjistíte, že více kusů nepotřebujete, ale pro testované dlaždice máte i další využití a chcete si je nechat, nic se neděje. Pošleme vám akorát detaily k platbě za zapůjčenou dlažbu.

Vracíte nám dlažbu zpět?

Když Vás podlaha Fortelock nepřesvědčí, pošlete nám ji prosím zpět. Nemusíte si dělat starosti s uskladněním. Ušetříte tak nemalé náklady za skládkování a i případný prostor. Sami dokážeme dlažbu zrecyklovat tak, aby co nejméně zasáhla životní prostředí. Za půjčení dlažby nic neplatíte, pouze uhradíte dopravu zpět k nám do firmy. Dlaždice vracejte očištěné od největších nečistot a nánosů.

Pokud nám bude dlaždice posílat zpět, prosím snažte se je zabalit do folie, či krabice, co nejvíce a nejpevněji. Zamezíte tak případné ztrátě kusů při přepravě. Pokud obdržíme počet vrácených dlaždic nižší, než byl počet zapůjčených, bude Vám vystavena faktura na chybějící počet.

Výjimku tvoří podlepené dlaždice. Pokud si zkušební dlaždice přilepíte k podkladu, je zde riziko, že budou držet navěky a nebude možné je vrátit.

Pro navrácení dlaždic také prosím kontaktujte obchodníka. Jsme schopni si zajednat vyzvednutí dlaždic i ve vašem areálu, nebo nám je můžete poslat sami.

Adresa pro zpětné zasílání:

Fortemix, s.r.o.
Kirilovova 812
739 21 Paskov

Omezení

Tato nabídka je určena všem zákazníkům, jejichž plánovaná rekonstrukce podlahy je větší než 200m2. Bohužel, není v našich silách půjčovat dlaždice i pro menší prostory.

Každý zákazník si může pro daný projekt půjčit dlaždice pouze jedenkrát. Proto prosím zkonzultujte, předem s našim obchodníkem, vhodnost vybrané podlahoviny do daného prostoru.

Na zapůjčení dlaždic Fortelock nevzniká automatický nárok.